Skurvash

ETUSIVU LIITTYMINEN J─SENET TOIMINTA



Skurvash järjestää 10.07.2012 KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut. Mittelöt pidetään Skurvashin suuressa maneesissa, joka on omiaan tarjoamaan tilansa tunnetun maailman elliittiratsukoille ja jännittävää kisaa seuraaville katsojille. Tervetuloa mukaan ottamaan osaa tapahtumaan!

Säännöt
Viimeinen ilmoittautumispäivä on 03.07.2012
Kisaan osallistuvalla on oltava VRL-tunnus ja hänen on kuuluttava johonkin VRL:n alaiseen seuraan
Yksi ratsastaja saa osallistua korkeintaan 5 hevosella / luokka
Yksi hevonen saa startata 2 eri luokassa
Luokkiin otetaan max. 50 osallistujaa
Kisojen vastuuhenkilönä ja tuloksien arpojana toimii abyss.
Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella
Kisoihin saa osallistua vasta, kun kutsu on julkaistu KRJ:n kilpailukalenteriin


Ilmoittautuminen
Osallistumiset osoitteeseen [email protected]
Otsikoksi KRJ 75-80, mikäli haluat osalistua vain tähän kutsuun, otsikoi KRJ kutsun numero
Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle
Vain oikeassa muodossa lähetetyt ilmoittautumiset hyväksytään
Osallistuminen seuraavassa muodossa:
Luokka nro. / Luokkien nrot. (rv) Ratsastaja (VRL-00000) - Ratsu mahd. VH-tunnus <*br> (poista tńhti!)
(VRL-tunnuksessa on oltava viisi numeroa.)

Luokat (avoinna kaikille):
1. Intermediate I (lyhyt arvonta) TULOKSET!
2. Intermediate II (lyhyt arvonta) TULOKSET!
3. Grand Prix (lyhyt arvonta) TULOKSET!
4. Grand Prix (lyhyt arvonta) TULOKSET!
5. Grand Prix (lyhyt arvonta) TULOKSET!
6. Grand Prix (lyhyt arvonta) TULOKSET!


Osallistujat

Luokka 1, Intermediate I
1. Arnika (VRL-01371) - Zirconia VH06-021-8435
2. Seela. (VRL-09940) - Topnotch
3. Arnika (VRL-01371) - Marquisse GA VH02-013-8304
4. Christa (VRL-11299) - Euphenia Precious
5. yersinio (VRL-06303) - Duren Koren
6. Arnika (VRL-01371) - Planiza VH00-021-9892
7. Natalia (VRL-05175) - Kill to Live FB
---
8. jevs (VRL-11214) - VoltÚ Woods
9. jevs (VRL-11214) - Caput Aves PB
10. weem (VRL-02470) - Dastar
11. yersinio (VRL-06303) - Duren Odilon
12. Pulmu N. (VRL-00102) - Ventosa Woods
13. Christa (VRL-11299) - Jaime XVI
14. abyss. (VRL-01372) - Everwhite 'If
15. yersinio (VRL-06303) - Duren Velasco
16. Seela. (VRL-09940) - Katniss
17. Niina (VRL-08709) - Dancer
18. abyss. (VRL-01372) - Viserys PB
19. Annika N (VRL-10352) - Yeoman Mer
20. Niina (VRL-08709) - Frutti Fruitt
21. Arnika (VRL-01371) - Adams's Louise VH05-021-1674
22. Saija (VRL-10533) - Dash the Prettyness
23. Annika N (VRL-10352) - Rich In Hell F
24. Fuyu (VRL-11654) - Warrior From Outer Space
25. Seela. (VRL-09940) - Saskia
26. abyss. (VRL-01372) - Kaamos Vegas
27. Annika N (VRL-10352) - Mad Illusion Mer
28. jevs (VRL-11214) - Liqueur
29. Christa (VRL-11299) - Misterioso XCII
30. Saija (VRL-10533) - Pretty Dancer
31. ciaba (VRL-03363) - Sherwin VH12-066-0020
32. abyss. (VRL-01372) - Supremus Vegas
33. Snusmumriken (VRL-07224) - Kingston Rubio
34. Seela. (VRL-09940) - Woodoo v. Brilliant
35. Christa (VRL-11299) - Maricruz II
36. yersinio (VRL-06303) - Duren Goelle
37. jevs (VRL-11214) - Pamentha
38. abyss. (VRL-01372) - Circe GER
39. jevs (VRL-11214) - Athena GER
40. Kyllikki S. (VRL-10335) - Prime Minister
41. Fuyu (VRL-11654) - MST de Replay
42. Natalia (VRL-05175) - DAW Billy Talent
43. Arnika (VRL-01371) - Rambo v.d. Logan VH06-044-4483
44. Christa (VRL-11299) - Ceara Estela
45. Natalia (VRL-05175) - Point Blank RWB
46. Niina (VRL-08709) - LOL Ladybug
47. Pulmu N. (VRL-00102) - Silvestre
48. yersinio (VRL-06303) - Sieze v.d. Djoehem
49. Seela. (VRL-09940) - Bwanas Io
50. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Izefia


Luokka 2, Intermediate II
1. Kyllikki S. (VRL-10335) - Prime Minister
2. viljami (VRL-02633) - Dhampir SdGER
3. yersinio (VRL-06303) - Duren Koren
4. yersinio (VRL-06303) - Duren Gosia
5. abyss. (VRL-01372) - Everwhite 'If
6. Arnika (VRL-01371) - Iroquois LOCK VH05-011-5558
7. abyss. (VRL-01372) - Circe GER
---
8. Arnika (VRL-01371) - Charad's Roulant VH06-011-8049
9. Natalia (VRL-05175) - Caelan Yest
10. Seela. (VRL-09940) - Bwanas Io
11. Pulmu N. (VRL-00102) - Ventosa Woods
12. Seela. (VRL-09940) - Saskia
13. abyss. (VRL-01372) - Kaamos Vegas
14. Seela. (VRL-09940) - Woodoo v. Brilliant
15. Christa (VRL-11299) - Compßs
16. Christa (VRL-11299) - Fancy Cheyenne
17. Niina (VRL-08709) - Pulp Fact
18. Snusmumriken (VRL-07224) - Kingston Rubio
19. ciaba (VRL-03363) - Sherwin VH12-066-0020
20. weem (VRL-02470) - Dastar
21. Fuyu (VRL-11654) - Warrior From Outer Space
22. Fuyu (VRL-11654) - MST de Replay
23. Seela. (VRL-09940) - Topnotch
24. Christa (VRL-11299) - Adalberto XVII
25. Pulmu N. (VRL-00102) - Silvestre
26. Christa (VRL-11299) - Eloy Joye
27. Kyllikki S. (VRL-10335) - Bahimini Bliss SIN
28. Natalia (VRL-05175) - Cameron Yest
29. abyss. (VRL-01372) - Viserys PB
30. Arnika (VRL-01371) - Planiza VH00-021-9892
31. Niina (VRL-08709) - Mockingbird
32. jevs (VRL-11214) - VoltÚ Woods
33. Natalia (VRL-05175) - Channing Yest
34. yersinio (VRL-06303) - Duren Caspien
35. viljami (VRL-02633) - Danger Zone F
36. jevs (VRL-11214) - Liqueur
37. jevs (VRL-11214) - Athena GER
38. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Izefia
39. Arnika (VRL-01371) - Ava Gardner VH02-044-7579
40. Christa (VRL-11299) - Eustacia V
41. Annika N (VRL-10352) - Yeoman Mer
42. jevs (VRL-11214) - Pamentha
43. Arnika (VRL-01371) - Marquisse GA VH02-013-8304
44. Saija (VRL-10533) - Dash the Prettyness
45. Seela. (VRL-09940) - Katniss
46. abyss. (VRL-01372) - Supremus Vegas
47. viljami (VRL-02633) - Seven Deadly Sins A7
48. jevs (VRL-11214) - Caput Aves PB
49. yersinio (VRL-06303) - Duren Goelle
50. viljami (VRL-02633) - Death Takes A Holiday


Luokka 3, Grand Prix
1. Sorel (VRL-00884) - Gnade Amika PB
2. Ficena (VRL-09971) - Rumor WAS
3. sabina (VRL-11250) - Curious Rox
4. Pulmu N. (VRL-00102) - Puddle Vegas
5. Seela. (VRL-09940) - Prayas Sassy
6. Pulmu N. (VRL-00102) - Kingston Whisper
7. Natalia (VRL-05175) - Caelan Yest
---
8. Sorel (VRL-00884) - Afgan Sha Lo-lam
9. Sorel (VRL-00884) - Duren Damianos
10. Natalia (VRL-05175) - Channing Yest
11. abyss. (VRL-01372) - Cabrylla
12. Eeva T. (VRL-00410) - Arnold NON
13. Seela. (VRL-09940) - Las Palmas
14. sabina (VRL-11250) - G.G. Mipsy
15. abyss. (VRL-01372) - Cullyn of Cerrmor PB
16. Kyllikki S. (VRL-10335) - Bahimini Bliss SIN
17. Niina (VRL-08709) - Sticky Mann
18. abyss. (VRL-01372) - Gothicus
19. Pulmu N. (VRL-00102) - Waikiki Wedding Vegas
20. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Grand
21. Niina (VRL-08709) - Grandmaster
22. jevs (VRL-11214) - Drusilla PB
23. Sorel (VRL-00884) - Sad Sorrow PB
24. Seela. (VRL-09940) - Sookie DON
25. Eeva T. (VRL-00410) - Kinswoll's Hopscotch
26. Ficena (VRL-09971) - Balougran de Grant
27. Natalia (VRL-05175) - Cameron Yest
28. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Dampen
29. viljami (VRL-02633) - Dhampir SdGER
30. Natalia (VRL-05175) - Colombiana Flow
31. Eeva T. (VRL-00410) - Laranja NON
32. Eeva T. (VRL-00410) - Fangtasia PB
33. jevs (VRL-11214) - Maestro v. Brilliant
34. abyss. (VRL-01372) - Galerinos
35. viljami (VRL-02633) - Death Takes A Holiday
36. Niina (VRL-08709) - Caprio
37. Sorel (VRL-00884) - Bijstand
38. jevs (VRL-11214) - Playa de Romei
39. Kristian Lindholm (VRL-11820) - Wincare's Daiquiri
40. Seela. (VRL-09940) - Artes
41. abyss. (VRL-01372) - Gwynevere
42. viljami (VRL-02633) - Seven Deadly Sins A7
43. jevs (VRL-11214) - Doandra Jra
44. yersinio (VRL-06303) - Tevean Sina
45. Arnika (VRL-01371) - Ava Gardner VH02-044-7579
46. yersinio (VRL-06303) - Dontare
47. Seela. (VRL-09940) - Shapeshifter
48. Natalia (VRL-05175) - Cascade Flow
49. jevs (VRL-11214) - Dowenja
50. viljami (VRL-02633) - Danger Zone F


Luokka 4, Grand Prix
1. yersinio (VRL-06303) - Tevean Sina
2. jevs (VRL-11214) - Maestro v. Brilliant
3. Seela. (VRL-09940) - Prayas Sassy
4. Seela. (VRL-09940) - Artes
5. viljami (VRL-02633) - Lilygreen's Sledgehammer
6. Pulmu N. (VRL-00102) - Strand Grand
7. jevs (VRL-11214) - Playa de Romei
---
8. Kyllikki S. (VRL-10335) - Normandian D-Day LIE
9. viljami (VRL-02633) - Baron Forty-Four
10. Eeva T. (VRL-00410) - Fangtasia PB
11. abyss. (VRL-01372) - Gwynevere
12. Seela. (VRL-09940) - Las Palmas
13. Natalia (VRL-05175) - Kill to Live FB
14. sabina (VRL-11250) - G.G. Mipsy
15. Niina (VRL-08709) - Sticky Mann
16. Pulmu N. (VRL-00102) - Kingston Whisper
17. Sorel (VRL-00884) - Dark Enchanter CTN
18. Eeva T. (VRL-00410) - Kinswoll's Hopscotch
19. Eeva T. (VRL-00410) - Arnold NON
20. Natalia (VRL-05175) - Point Blank RWB
21. yersinio (VRL-06303) - Oldfinion Dampen
22. Niina (VRL-08709) - Grandmaster
23. sabina (VRL-11250) - Curious Rox
24. Natalia (VRL-05175) - Cascade Flow
25. jevs (VRL-11214) - Dowenja
26. yersinio (VRL-06303) - Dontare
27. Niina (VRL-08709) - Caprio
28. Kristian Lindholm (VRL-11820) - Wincare's Daiquiri
29. jevs (VRL-11214) - Doandra Jra
30. abyss. (VRL-01372) - Cullyn of Cerrmor PB
31. Seela. (VRL-09940) - Sookie DON
32. viljami (VRL-02633) - Push A Button F
33. Ficena (VRL-09971) - Rumor WAS
34. Sorel (VRL-00884) - Indis Prelude
35. Kyllikki S. (VRL-10335) - Bab's Uvula Who LIE
36. Eeva T. (VRL-00410) - Laranja NON
37. Pulmu N. (VRL-00102) - Waikiki Wedding Vegas
38. Seela. (VRL-09940) - Shapeshifter
39. Pulmu N. (VRL-00102) - Puddle Vegas
40. abyss. (VRL-01372) - Cabrylla
41. Natalia (VRL-05175) - DAW Billy Talent
42. viljami (VRL-02633) - Sanbrook Death By Audio
43. Sorel (VRL-00884) - Red Precious CTN
44. abyss. (VRL-01372) - Galerinos
45. Sorel (VRL-00884) - Death Triumphant
46. Ficena (VRL-09971) - Balougran de Grant
47. jevs (VRL-11214) - Drusilla PB
48. Sorel (VRL-00884) - Indis Dunsany
49. Natalia (VRL-05175) - Colombiana Flow
50. abyss. (VRL-01372) - Gothicus


Luokka 5, Grand Prix
1. Kyllikki S. (VRL-10335) - Molotov Ribbentrop LIE
2. Sorel (VRL-00884) - Indis Dunsany
3. Christa (VRL-11299) - Romercie
4. Arnika (VRL-01371) - Waldmeister MS VH05-044-5834
5. abyss. (VRL-01372) - Ponce de Leˇn
6. Maru (VRL-04410) - Sabella Belv
7. Natalia (VRL-05175) - Roxit Bronn
---
8. viljami (VRL-02633) - Baron Forty-Four
9. jevs (VRL-11214) - Ehrenwert Jevs
10. Seela. (VRL-09940) - Hunter
11. abyss. (VRL-01372) - Rhegor
12. jevs (VRL-11214) - Chayte PB
13. Natalia (VRL-05175) - Glassic Noir
14. Seela. (VRL-09940) - Umpires Pirat!
15. abyss. (VRL-01372) - Memento Mori PB
16. Sorel (VRL-00884) - Dark Enchanter CTN
17. Maru (VRL-04410) - Rickita Belv
18. Sorel (VRL-00884) - Red Precious CTN
19. Frida (VRL-05826) - G.G Miss You
20. Frida (VRL-05826) - Dust Collector F
21. Natalia (VRL-05175) - LeonarÚ
22. Arnika (VRL-01371) - Romance Rox VH06-044-1887
23. viljami (VRL-02633) - Push A Button F
24. abyss. (VRL-01372) - Rabastan PB
25. Sorel (VRL-00884) - Death Triumphant
26. Seela. (VRL-09940) - Craken van Manthert
27. Seela. (VRL-09940) - Greyhound
28. Kyllikki S. (VRL-10335) - Bab's Uvula Who LIE
29. Christa (VRL-11299) - Visible Karma
30. Frida (VRL-05826) - Bleeding Love W!
31. Arnika (VRL-01371) - Gotham Cherokee VH05-044-1009
32. viljami (VRL-02633) - Lilygreen's Sledgehammer
33. Christa (VRL-11299) - Terraco Bellamy
34. Arnika (VRL-01371) - Euphrasie VH06-013-8453
35. jevs (VRL-11214) - Inferno W!
36. Seela. (VRL-09940) - Spoot Off
37. SoneŘ (VRL-09386) - Kingston Tristan
38. jevs (VRL-11214) - Wincare's Imperial March
39. abyss. (VRL-01372) - Cryptitia PB
40. Natalia (VRL-05175) - Segerfeid
41. viljami (VRL-02633) - Sanbrook Death By Audio
42. Laura R. (VRL-00169) - Sangria
43. jevs (VRL-11214) - Manhream Jevs
44. Arnika (VRL-01371) - Kiss Of Life Rox VH06-044-4261
45. Sorel (VRL-00884) - Indis Prelude
46. SoneŘ (VRL-09386) - Loyal Experience DM VH11-021-0489
47. Natalia (VRL-05175) - Ciars Indie
48. SoneŘ (VRL-09386) - Devious Tracker
49. Saija (VRL-10533) - Big Dream Believer
50. Laura R. (VRL-00169) - Astronomy Domine KK


Luokka 6, Grand Prix
1. Sorel (VRL-00884) - Seritza CTN
2. Arnika (VRL-01371) - Kiss Of Life Rox VH06-044-4261
3. jevs (VRL-11214) - Ehrenwert Jevs
4. jevs (VRL-11214) - Wincare's Imperial March
5. Maru (VRL-04410) - Sabella Belv
6. Arnika (VRL-01371) - Euphrasie VH06-013-8453
7. Christa (VRL-11299) - Visible Karma
---
8. Frida (VRL-05826) - G.G Miss You
9. Saija (VRL-10533) - Big Dream Believer
10. Maru (VRL-04410) - Rickita Belv
11. Frida (VRL-05826) - Dust Collector F
12. Sorel (VRL-00884) - Malleu's Amina CTN
13. Seela. (VRL-09940) - Umpires Pirat!
14. Christa (VRL-11299) - Terraco Bellamy
15. abyss. (VRL-01372) - Ponce de Leˇn
16. abyss. (VRL-01372) - Memento Mori PB
17. jevs (VRL-11214) - Manhream Jevs
18. Sorel (VRL-00884) - Devilish Deep Desire
19. jevs (VRL-11214) - Inferno W!
20. Christa (VRL-11299) - Romercie
21. Arnika (VRL-01371) - Waldmeister MS VH05-044-5834
22. SoneŘ (VRL-09386) - Devious Tracker
23. Seela. (VRL-09940) - Hunter
24. Sorel (VRL-00884) - Cezane CTN
25. Kyllikki S. (VRL-10335) - Molotov Ribbentrop LIE
26. Natalia (VRL-05175) - Ciars Indie
27. Seela. (VRL-09940) - Craken van Manthert
28. Seela. (VRL-09940) - Greyhound
29. NanniP (VRL-11285) - Thestral PB
30. Kyllikki S. (VRL-10335) - Normandian D-Day LIE
31. SoneŘ (VRL-09386) - Kingston Deirdre VH11-021-0488
32. Arnika (VRL-01371) - Romance Rox VH06-044-1887
33. abyss. (VRL-01372) - Rhegor
34. SoneŘ (VRL-09386) - Kingston Tristan
35. Natalia (VRL-05175) - Roxit Bronn
36. SoneŘ (VRL-09386) - Loyal Experience DM VH11-021-0489
37. Natalia (VRL-05175) - LeonarÚ
38. Frida (VRL-05826) - Bleeding Love W!
39. Arnika (VRL-01371) - Gotham Cherokee VH05-044-1009
40. abyss. (VRL-01372) - Rabastan PB
41. Laura R. (VRL-00169) - Astronomy Domine KK
42. jevs (VRL-11214) - Chayte PB
43. Natalia (VRL-05175) - Glassic Noir
44. SoneŘ (VRL-09386) - Layla Bluye
45. Natalia (VRL-05175) - Segerfeid
46. Laura R. (VRL-00169) - Sangria
47. NanniP (VRL-11285) - G.G. Burning Blizzard
48. abyss. (VRL-01372) - Cryptitia PB
49. Seela. (VRL-09940) - Spoot Off
50. Sorel (VRL-00884) - Sweet Taiga CTN